Taylor in czech BG! - Taylor Momsen: "V životě potřebuju víc free lidí!"

27. ledna 2011 v 14:39 | Emi |  Magazine scans
BG

Je televizní hvězdou, ale její život je hudba. Je módní ikonou, která si přeje, aby se podle ní nikdo neoblékal. Je si sama sebou neskutečně nejistá, ale zároveň je jí úplně fuk, co si o ní kdo myslí. Seznam se s rebelkou plnou rozporů.

Šestnáctiletá Taylor je zpěvačkou rockové skupiny a chce, aby se to o ní vědělo. Od konečků doběla odbarvených vlasů, až po oprýskaný rudý lak na prstech u nohou, je ztělesněním grunge módního stylu, který k ní přesně sedne. A do objektivu se vážně hooodně nerada usmívá.

Girl!: Taylor, jak tě napadlo založit svou vlastní kapelu The Pretty Reckless?
Taylor:
Písničky píšu už odmalička a na kytaru hraju asi od pěti let. Můj život byl vždycky hlavně o hudbě. Vždycky jsem toužila po tom, založit si vlastní kapelu a nahrávat, a tak jsem potřebovala už jen partu super lidí, která by do toho se mnou šla. No, a tu jsem naštěstí našla...

Girl!: Asi je dost problém, aby tě svět bral vážně, když ti je šestnáct...
Taylor:
Jasně, že je. A já to taky naprosto chápu. Jenže rockové hvězdy jsou zkrátka vždycky mladé! Třeba takový Bob Dylan začínal taky v 17. Ale teď je svět plný všelijakých super hvězd, super talentů, prostě spousty mladých rozdováděných umělců, jejichž kariéra je jako velká bublina. Dost jich je stejně starých jako já, ale každý jsme, myslím, někde jinde. Já, doufám, jako bublina hned tak nesplasknu!

Girl!: A co tvoje pověst zlobivé holky? Tahle nálepka ti vyhovuje?
Taylor:
Jasně, vždyť je to pravdivá nálepka, takže je to OK! Jsem teenager, jsem holka, zpívám rock - co ode mě můžeš čekat? (smích) Neznamená to ale, že jsem zlá, jen je mi prostě jedno, co si o mně kdo myslí. Nemyslím si, že bych byla od ostatních lidí mého věku nějak moc odlišná, jen se o mně víc mluví.

Odpovědi na velkou spoustu dalších otázek najdeš v new Bravo Girl!
imagebam.com
Bravogirl.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama