Taylor interview s Artist Direct

13. února 2011 v 14:20 | Emi |  Interviews
♥
Taylor Momsen z The Pretty Reckless-rozhovor o "Light Me Up," Rock košile, a "The Wizard Of Oz" Nicméně, je pravda, že je umělec, má větší zájem o povídání a o inspiraci, než cokoliv jiného. "Čaroděj ze země Oz je jedním z mých oblíbených filmů," volá Momsen s mazaným úsměvem. Obléknutí Rob Zombie košile a přeměněna šatů a hlásící úžasnost Judy Garland, Momsen je vize nadčasově pořádná- také dostala hlas na startu.TPR je právě to, co rock 'n' roll potřebuje. Taylor Momsen z TPR si sedla s editorem ARTISTdirect.com a dolor autorem Rickem Florinem pro exkluzivní rozhovor o Light Me Up, její oblíbené rock 'n' roll košile, proč Čaroděj ze země Oz a ještě mnohem více.


Myslíte si vždy vrátit se k blues?
Samozřejmě, mám ráda blues. Můžete slyšet trochu prostřednictvím záznamu. Vyrostla jsem poslouchala hodně klasický rock a vinyl. Můj táta má obří vinyl kolekci s Led Zeppelin, The Who, The Beatles, Pink Floyd a AC / DC. Jsou to všechny klasiky, a on ještě poslouchá. Jsou to moje oblíbené, a oni jsou klasiky z nějakého důvodu!♥
Věděli jste jedna vize pro Light Me Up jako celek, nebo to přišlo společně píseň za písní ve studiu?
Měli jsme obecný směr. Všichni jsme měli stejnou vizi pro záznam, ale je to velmi písní-řízený záznam. Je to hodně o písních, a potom přišla výroba. Tímto způsobem, to je různorodé, ale má soudržný pocit, protože pocházejí ze stejného konce vizi, že bychom chtěli mít.

Jaký je příběh "Factory Girl?"
Miluju 60. let, a píseň je ovlivněna těžce 60. drogové scény, Andy Warholem a Edie Sedgwickem. Nicméně, to vypráví příběh prostitutky v 60. letech bude z New Yorku do Los Angeles hákovat pro drogy a peníze. Prochází tento příběh o tom,jak těžký život tato osoba žije, i když je to druh zábavy.

Je vyprávění důležité, pro vaše písničky?
Absolutně! Musíte mít co říct.

Chtěli byste sledovat charakter "Factory Girl" na další album?
Vždy písemně. Je těžké říci, kde půjdete vedle, protože to je tak asi každé písně sám a kde to začíná. Začíná to pokaždé jinak. Tam jsou některé grandiózní motivy na záznamu, a oni jsou něco, co můžete o tom  vždy psát. Je to velmi života-řízené album. Ve velkém schématu věcí, je to o situacích, které jsou větší a podrobnější, než se situace vysvětlovala. To, co vlastně píšu o tom, je možná to, co budete mít z toho. Myslím, že je to dobré. Vezměte si, co chcete z toho. Vezměte si, co to znamená pro vás.

Má něco jít do krajiny zvuku The Pretty Reckless? Můžete slyšet na "Make Me Wanna Die".
♥
No, hraje vše. Nejsou žádné smyčky nebo tak něco. Je to velmi muzikální, a každá část je tam z nějakého důvodu. Struny procházejí, jsou "Eleanor Rigby". Je to velmi ovlivněno Beatles výrobou a některé z těchto aspektů, jakož i další kapely.

Kdy jste se dostala do těžkého kovu?
Dostala jsem se do Rage Against The Machine, Audioslave, System of a Down, a Soundgarden, a já jsem je poslouchala po nějakou dobu. To bylo pravděpodobně kolem stejného času, kdy jsem viděla The White Stripes, když mi bylo devět nebo deset. To byla legrační show! Vlastně,že to vidíte hodně ukáže. Viděla jsem spoustu DVD [smích]. Viděla jsem Chris Cornell před dvěma lety, a to bylo super!

Má hudba pocházejí z různých tvůrčích míst než herectví?
Hudba je tak odlišná. Je to výraz. Vypadá to na sebe. Může to být velmi mučivé občas. Když jsem vherectví, hraji postavu a říkám někoho jiného slova. Nemám opravdu názor na to, co se děje tento týden v epizodě Gossip Girl. Jsem si přečetla scénář, a já to, co říká. Hudba je moje vášeň. Herectví je práce která mě baví.

Co podporuje vaše vizuální citlivost v písních?
Poslouchám hodně hudby. Je těžké to popsat. Není to opravdu jedna věc, kterou uděláte. Máte štěstí. Vy jste na správném místě ve správný čas a něčím se insirujete. Jako spisovatel, máte vždy udržet vaše oči a uši otevřené pro cokoli co něco spustí. Je to tak těžké. Ty jsi přišel s něčím z ničeho. Chcete říct, kde píseň pochází z tak komplikovaně složité. Ty by jsi to musel znát a být doslova v mé hlavě. Je těžké to popsat. Live show je velmi odlišná od záznamu. Je to mnohem surovější, než je rekord. Je to živé, takže to má jiný pocit, než záznam dělá. Album bylo tak jemně-laděné a pečlivě pracovali jsme více než za tak dlouhou dobu. To má jinou energii, což je dobré.

Máte nějaké oblíbené kapelové košile?
Právě mám Rob Zombie košili, a je to docela v pohodě. Miluju Iron Maiden košile. Jejich umění je prostě úžasné! Mám Audioslave tričko to se mi moc líbí. Mám spoustu z nich, a je těžké vybrat si oblíbenou. Je to, co z nich je ten den čisté [smích]!


♥
Potřebujete logo, jako je Eddie Maiden pro The Pretty Reckless!
[Smích] Je to tak?! Snažíme se skutečně najít umělce pro merch!

Jaké jsou vaše oblíbené filmy?
Čaroděj ze země Oz byl pravděpodobně můj oblíbený film. Byla jsem tím  posedlá, že jako malá holka. Viděla jsem to snad 300 krát, nebo tak něco směšné. Mám ráda všechny klasické filmy. Když jsem byla malá, milovala jsem všechny filmy Disney princezny. Judy Garland je úžasná. Je to takový úžasný příběh. Miluji Alenku v říši divů. Mám ráda tento příběh i knihu!

9/2 2011
 


Anketa

Máš ráda Taylor Momsen?

Jo a moc <3 50% (8)
Trochu 37.5% (6)
Ne 12.5% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama